
Шкіряна чоловіча чорна сумка (VS)
3 980 ₴
1 790 ₴
- В наявності
- Код: 711511(VS)
Шкіряна чоловіча чорна сумка Tiding Bag 711511
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри: (ШхВхГ): 23 х 26 х 8.
Структура
- (2) два основних відділення на блискавці;
- (1) кишеня для дрібниць;
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці;
- (1) кишеня на блискавці з тильного боку.
Опис:
Цей шкіряний месенджер вертикального типу виготовлений у чорному кольорі. Має фактурну поверхню шкіри. Усередині сумки передбачена текстильна підкладка. Колір фурнітури — срібло. Плечовий ремінь обладнаний функцією регулювання довжини. Прекрасно підійде як повсякденний аксесуар. Сумка має стильний та лаконічний вигляд.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 790 ₴









