
Жіночий шкіряний міський чорний рюкзак(VS)
3 889 ₴
1 990 ₴
- В наявності
- Код: 73354(VS)
Жіночий молодіжний шкіряний міський чорний рюкзак 73354
Характеристики:
- Виробник: TidinBag
- Тип: Рюкзак
- Розміри (см): 29 х 33 х 14.5
- Колір: Чорний
- Матеріал: натуральна шкіра
- Країна виробника: Туреччина.
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- кишені всередині;
- (1) одна зовнішня вертикальна кишеня на блискавці;
- (2) дві бічні зовнішні кишені на блискавці;
Опис:
Стильний аксесуар для дівчат і жінок, необхідний для повсякденного життя, яка стає динамічнішою, активнішою та швидкіснішою. У такий практичний і функціональний рюкзак дасть змогу розмістити багато різноманітних речей. Виготовлений із натуральної шкіри, у практичному чорному кольорі, який буде доречний у будь-якій колірній гамі гардероба. Вміщує документи формату А4.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 33 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 27 см |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Молния |
- Ціна: 1 990 ₴








