Чоловічий шкіряний рюкзак Tiding Bag B2-38875A чорний
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Австрія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 32 х 42 х 12.
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одне відділення під ноутбук.
Опис:
Стильний рюкзак із якісної натуральної шкіри. Дуже практичний та вмістовний. Ззовні на лицьовій стороні розташована функціональна кишеня. Основне відділення - велике. Фурнітура якісна. Модель відмінно підійде для сучасних стильних чоловіків.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 22 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 956,50 ₴










