
Шкіряна сумка для ноутбука та документів чорна (VS)
4 189 ₴
1 899 ₴
- В наявності
- Код: MK 3128(VS)
Шкіряна сумка для ноутбука і документів Tiding Bag MK 3128чорна
Характеристики:
- Виробник: Tiding Bag
- Тип: сумка для ноутбука
- Розміри (см): 39 x 28 x 7
- Колір: чорний
- Матеріал: натуральна шкіра
- Тип переноски: на плечі
- Плечовий ремінь: є
- Довжина плечового ременя (см): 85-150
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (1) одна велика кишеня на блискавці з лицьового боку;
- (1) одна кишеня на блискавці на тильній стороні;
- (1) один відсік для ноутбука;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (2) дві внутрішні кишені відкритого типу.
Опис:
Стильна сумка для ноутбука в чорному кольорі. Зроблена з натуральної шкіри із зернистою текстурою. Має сріблясту фурнітуру та текстильний плечовий ремінь. Для перенесення можна використовувати ручки зі шкіряними вставками. Підійде для ноутбуків на 17 дюймів. Одне основне відділення. З лицьового боку одна велика кишеня на блискавці та дві маленькі кишені на блискавці. З тильного боку кишеня на блискавці горизонтального типу. Всередині сумки відділення для ноутбука на липучці, кишеню на блискавці та дві кишені відкритого типу.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина: | 390 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 899 ₴









