
Шкіряна чорна чоловіча сумка через плече (VS)
3 580 ₴
1 790 ₴
- В наявності
- Код: A75-181(VS)
Шкіряна чорна чоловіча шкіряна сумка через плече Tiding Bag SK A75-181
Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 26 х 23 х 7.
Структура:
- (2) два об'ємні відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня глибока відкрита кишеня під клапаном;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці.
Опис:
Ця сумка складається з високоякісної натуральної шкіри зовні, а внутрішня підкладка виконана з міцного текстильного матеріалу. Ця стильна модель підійде всім бажаючим вмістити в сумці лише необхідні речі: гаманець, телефон, картки, посвідчення тощо. Її можна носити на плечі зверху верхнього одягу або під ним. Для організації речей є аж два основні автономні відділення, з потайною кишенькою на блискавці всередині. Плечовий ремінь - регулюється.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 1 790 ₴









