Шкіряний чоловічий чорний рюкзак-слінг на одне плече TidinBag 32321
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 17х31х7.
Структура
- (2) два основні відділення на блискавці;
- (2) кишені на блискавці лицьового боку;
- (1) всередині маленька кишеня на блискавці.
- (1) кишеня на блискавці на тильній стороні
Опис:
Месенджер на одне плече, виконаний з натуральної шкіри
Особливості: практичний, з кишенями та відділеннями різної величини, у які помістяться всі необхідні речі, зокрема невеликий ґаджет, телефон, портмоне, документи, ключі та інші дрібниці. Плечовий ремінь регулюється за довжиною.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 011,50 ₴










