
Шкіряна чоловіча чорна сумка барсетка через плече (VS)
3 380 ₴
1 690 ₴
- В наявності
- Код: A25-1278C(VS)
Шкіряна чоловіча чорна сумка-барсетка через плече Tiding Bag A25-1278C
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Австрія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 26 х 22 х 6.
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці.
Опис:
Шкіряний чоловічий месенджер виконаний з м'якої натуральної шкіри. Аристократичний чорний колір підкреслює статусність власника. Лаконічний дизайн дозволяє використовувати аксесуар із повсякденним або діловим одягом. У сумці є зручна коротка ручка та текстильний незнімний плечовий ремінь, що регулюється по довжині. На сумку встановлено надійну металеву фурнітуру. Зовні з лицьового боку розміщено дві кишені для зберігання особистих речей, до яких необхідний швидкий доступ. А в головному відділенні можна розмістити такі предмети, як планшет, термочашку, блокнот або книгу.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 1 690 ₴








