
Чоловіча шкіряна чорна сумка барсетка через плече (VS)
2 680 ₴
1 190 ₴
- В наявності
- Код: BON6165(VS)
Чоловіча шкіряна чорна сумка-барсетка через плече BON6165
Характеристики:
- Матеріал: Натуральна шкіра
- Колір: Чорний
- Виробник: Австрія
- Розміри: (ШхВхГ) 19 х 22 х 5
Структрура:
- (2) Два вмісткі відділення на блискаці
- (2) На лицевій стороні дві кишені на блискавці
- (1) На тильній стороні кишенька на блискавці
- (1) В середені прихована кишеня
Опис:
На цій сторінці представлена сумка середнього розміру. Має достатню кількість кишень та відділень для зручної організації особистих кишенькових речей та інших предметів. Ця сумка акуратно пошита із справжньої зернистої шкіри, стійкої до потертостей завдяки спеціальній обробці. Металева фурнітура не тільки є одним із найкращих варіантів для такого виробу, але й гармонійно поєднується із чорним кольором сумки.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 1 190 ₴









