
Чорний гаманець з блоком під картки під однією блискавкою з натуральної шкіри (VS)
4 580 ₴
2 390 ₴
- В наявності
- Код: B-5901Q(VS)
Чорний гаманець-клатч з блоком під картки під однією блискавкою з натуральної шкіри Marco Coverna B-5901Q
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 21x12x4
Структура:
- (3) три вмістовні відділення;
- (2) дві прилеглі кишені;
- (1) одна кишеня на блискавці у перегородці;
- (12) дванадцять секцій для пластикових карток.
- (1) один знімний ремінь на зап'ястя;
- (1) один ремінь на долоню.
Опис:
Шкіряний чоловічий гаманець оснащений двома ремінцями: на долоню та зап'ястя (знімний). Тому аксесуар можна носити у різний спосіб. Три відділення під купюри з розширювачами дуже вмістовні. Внутрішня перегородка на блискавці виконує роль кишеньки для монет. 2 прилеглі кишені вдало підходять для зберігання суми, яку потрібно відкласти. У цьому гаманці передбачено 12 секцій під банківські картки, які зручно виймати та засовувати назад.
Із задоволенням відповімо на всі питання за телефоном
або в месенджерах 
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 12 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 2 390 ₴









