Чоловіча сумка на плече з клатчем
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
-
Колір: чорний;
-
Висота ручок: 15 см;
-
Довжина: 38 см;
-
Товщина: 6 см;
-
Висота: 28 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 280 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 850 г |
| Глибина | 60 см |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴






