
Дитяча солом'яна сумочка з оленем брелком міні сумка маленька плетена для дівчаток(VS)
702 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1255Д(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитяча солом'яна сумочка з оленем брелком, міні сумка маленька плетена Bamby для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: вставки екошкіра + штучна солома (тканинні волокна);;
Максимальна довжина плечового ременя довгого: 113 см;
Висота: 18 см;
Довжина: 23 см;
Ширина основи: 10 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 10 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702 ₴









