Сумка бананка нагрудна чоловіча крос-боді стиль Пума чорна слінг барсетка Puma
Характеристики:
Матеріал: оксфорд;
Висота: 17 см;
Глибина: 3 см;
Ширина: 13 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 180 мм |
| Тип застежки | Молния |
| Плечовий ремінь | True |
| Довжина: | 55 см |
| Матеріал | Оксфорд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴








