
Чоловіча сумка барсетка на груди натуральна шкіра Бананка слінг на плече шкіряна кроссбоді(VS)
1 618,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: 728(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча сумка-барсетка на груди Feidikabolo натуральна шкіра Бананка слінг на плече шкіряна, кросбоді
Храктеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Металева фурнітура;
Висота: 29 см;
Ширина: 16 см;
Глибина: 6 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 360 г |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Висота | 29 |
| Довжина: | 16 см |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина | 6 см |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 618,65 ₴









