-18%

Дитяча міні сумочка на плече маленька сумка для дівчаток (VS)
880 ₴
719 ₴
- В наявності
- Код: 1465Д(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча міні сумочка на плече, маленька сумка для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 19 см;
Ширина: 13 см;
Глибина: 8 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 8 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴







