Чоловічий наручний годинник сталевий Deyros металевий
Характеристики:
-
Матеріал корпусу — метал;
-
Діаметр циферблата: 4,1 см;
-
Ширина браслета: 2 см;
-
Додаткові циферблати та кнопки - макет (неактивні);
-
Механізм: кварцовий (на батарейці);
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір циферблата | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471,15 ₴








