-12%

Чоловіча сумка для ноутбука екошкіра, чоловічий діловий портфель під ноутбук планшет локшина, макбук сумка-папка
1 700 ₴
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 678
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Основні | |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴






