-15%

Чоловіча сумка для документів А4 офісна (VS)
1 500 ₴
1 279 ₴
- В наявності
- Код: 730(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка портфель для документів А4 офісна
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
-
Висота ручок: 15 см;
-
Довжина: 38 см;
-
Товщина: 5,5 см;
-
Висота: 29 см;
Повний асортимент тут ДЕВИНІ ПОРТФЕЛІ
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 380 см |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | 1 |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 279 ₴







