Чоловіча сумка для документів класична з плечовим ременем
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
-
Довжина: 39 см;
-
Товщина: 6 см;
-
Висота: 28 см;
Повний асортимент тут ДЕВИНІ ПОРТФЕЛІ
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 280 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Ділова |
| Стиль | Класичний |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
| Матеріал | Екошкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина: | 390 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 753,65 ₴









