
Чорний шкіряний гаманець з великою монетницею і блоком для карт ST Leather ST246
1 618,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST246 Black
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Червоний шкіряний гаманець з великою монетницею та блоком для карток ST Leather (VS)
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: червоний
- Розміри (ШхВхГ , см): 17,5х9,5х3
Структура:
- (3) три відділення для купюр;
- (2) два прилеглих кишені;
- (1) одна кишеня-перегородка на блискавці;
- (14) чотирнадцять секцій для карт;
- (2) два прозорих віконця для документів;
- (1) одна монетниця з перегородкою на фіксації.
Опис:
Жіночий гаманець на всі випадки життя має три об'ємні відділення, а між ними додатково знаходиться кишенька-перегородка на блискавці, а також монетниця з перегородкою на фіксаторі. До того ж дві прилеглі кишені призначені для зберігання банкнот. На окрему увагу заслуговує блок для банківських карт чи дисконтів. Він складається із 14 секцій, що дає можливість зберігати тут усі свої карти. Прозоре віконце ідеально підходить для документів, посвідчень чи перепусток.
При замовленні у нас, Ви завжди отримаєте приємний бонус до вашої покупки!)
Із задоволенням відповімо на всі питання за телефоном
або в месенджерах 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 9.5 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 17.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 618,65 ₴









