
Темно-синій жіночий гаманець з натуральною шкірою з відділом під монети ST Leather ST020
1 606,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST020 blue
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Темно-зелений жіночий гаманець із натуральної шкіри з відділом під монети(VS)
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: темно-зелений
- Розміри (ШхВхГ, см): 18,5 х9, 5х3
Структура:
- (3) три відділення для купюр;
- (4) чотири секції для пластикових карток;
- (1) одна прозора кишеня;
- (1) одна врізна кишеня на блискавці;
- (1) одна об'ємна кишеня на кнопці;
- (2) дві прилеглі кишені відкритого типу.
Опис:
Жіночий гаманець за дизайном та практичністю нагадує портмоне. Виріб має 3 великі відділення для банкнот. Купюри складаються рівно, не перегинаючись. Монетниця - у вигляді окремої кишеньки на кнопці, вмістовна. Певну суму банкнот можна сховати у врізну кишеню на блискавці. А для записок, списків або чеків передбачено 2 прилеглі кишеньки відкритого типу. Ця модель жіночого гаманця розрахована на 4 картки. Окремо є місце для посвідчення чи пропуску у прозорому вікні. Гаманець фіксується на кнопку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 18.5 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Темно-синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 606,50 ₴









