
Чорний лаковий гаманець-клатч з натуральної шкіри на дві блискавки з ремінцем для руки ST Leather S5001A
1 741,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: S5001A Black
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бордовий лаковий гаманець-клатч із натуральної шкіри на дві блискавки з ремінцем для руки(VS)
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: бордовий
- Розміри (ШхВхГ, см): 19,5х10х4
Структура:
- (4) чотири відділення для купюр;
- (8) вісім секцій для пластикових карток;
- (1) одна кишеня-перегородка на блискавці;
- (4) чотири прилеглі кишені;
- (1) один ремінець на зап'ястя.
Опис:
Жіночий гаманець цієї моделі має 4 великі відділення для купюр. В них зручно зберігати велику суму грошей, розподіливши їх за номіналом. Кишеня-перегородка на блискавці, а також 4 прилеглі кишеньки дозволять носити з собою документи або інші цінні речі. У жіночому гаманці передбачений блок на 8 карток, що актуально в наш час інновацій та знижок. Виріб виконаний із міцної шкіри, яка не тріскається і не стирається. Аксесуар легко перетворюється на зручний клатч завдяки ремінцю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 10 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 19.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 741,50 ₴









