
Страва скляна овальна прозора 39.5 х 13.5 см тарілка для салату, фруктів, нарізки (VS)
538,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP532(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Страва скляна овальна прозора 39.5 х 13.5 см тарілка для салату, фруктів, нарізки (VS)
Блюдо для риби Lirmartur з товстого скла, прозорий – це вишуканий та практичний посуд для сервірування рибних страв. Виготовлене з якісного товстого скла, блюдо вирізняється міцністю та стійкістю до пошкоджень. Прозорість скла дозволяє чітко бачити вміст, а лаконічний дизайн гармонійно доповнить будь-яке сервірування. Блюдо Lirmartur має зручну форму та розмір, що робить його практичним у використанні. Ви можете використовувати його як для щоденного сервірування риби, так і для урочистих заходів. Завдяки стійкості до перепадів температур, блюдо можна використовувати в мікрохвильовій печі. Блюдо Lirmartur стане чудовим подарунком для будь-якої господині. Це універсальний та практичний подарунок, який буде доречним на новосілля, весілля, день народження або будь-яку іншу знаменну подію. Переваги: Виготовлене з якісного товстого скла Міцне та стійке до пошкоджень Прозоре, що дозволяє чітко бачити вміст Має зручну форму та розмір Легко чиститиЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Овальна |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін | 14 днів міс |
| Діаметр | 4.4 см мм |
| Довжина: | 39.5 см см |
| Ширина | 13.5 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 538,65 ₴





