
Аерофрітюрниця 6.5 літрів електрична аерогриль з таймером та терморегулятором 1800 Вт(VS)
5 371,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: SK10007(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Аерофрітюрниця 6.5 літрів електрична аерогриль з таймером та терморегулятором 1800 Вт(VS)
Аерофритюрниця SOKANY SK-10007 - це електричний пристрій, призначений для смаження їжі без використання олії. Вона оснащена таймером і терморегулятором для точного контролю приготування. Її об'єм становить 6.5 літра, що дає змогу готувати великі порції їжі одночасно. Потужність аерофритюрниці становить 1800 Вт, забезпечуючи швидкий і рівномірний процес смаження. Сенсорний екран робить керування пристроєм зручним та інтуїтивно зрозумілим. Ця аерофритюрниця підходить для приготування широкого спектра страв, включно з різними видами картоплі, грибами, нагетсами, морепродуктами, курячими крильцями та багатьом іншим. Завдяки технології аерожарки, страви набувають хрусткої скоринки ззовні, а всередині залишаються соковитими. Компактний дизайн цієї аерофритюрниці робить її зручною для використання на кухні будь-якого розміру, а різноманітність можливостей приготування робить її незамінним помічником для приготування здорової та смачної їжі. Характеристики аерофритюрниці SOKANY: Тип: аерофритюрниця; Об'єм: 6.5 л; Потужність: 1800 Вт; Номінальна напруга: 220 В; Матеріал корпусу: пластик; Управління: сенсорне; Таймер: є; Терморегулятор: є.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг г |
| Висота | 31 см |
| Гарантійний термін | 6 міс міс |
| Максимальна температура нагрівання | 200 град. |
| Об'єм | 6.5 л |
| Підтримка температури | Да |
| Споживана потужність | 1800 Вт Вт |
| Ширина | 27 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 371,65 ₴




