
Квадратна тарілка керамічна 25.5×25.5 см блюдо плоске для закусок біле із золотим обідком (VS)
1 416,15 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP1008(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Квадратна тарілка керамічна 25.5×25.5 см блюдо плоске для закусок біле із золотим обідком (VS)
Вишукане біле керамічне блюдо для закусок стане чудовим доповненням до вашого столу. Воно ідеально підходить для подачі сирної та м'ясної нарізки, фруктів, оливок, горішків та інших закусок. Блюдо має квадратну форму та золотий обідок, що надає йому елегантності. Тарілка виготовлена з високоякісної кераміки, яка стійка до подряпин та тріщин. Характеристики: Матеріал: кераміка Розміри: 25.5*25.5*9 см Форма: квадратнаЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Матеріал | Кераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Форма | Квадратна |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.260 кг г |
| Висота | 9 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Розміри | 25.5*25.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416,15 ₴




