
Кексниця електрична 1000 Вт апарат для випікання 7 кексів електрокексниця для кейк попсів (VS)
1 519 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK08004(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кексниця електрична 1000 Вт апарат для випікання 7 кексів електрокексниця для кейк попсів (VS)
Шукаєте компактний та зручний пристрій для приготування мафінів? Тоді зверніть увагу на кексницю Sokany SK-08004. Ця модель допоможе вам легко та швидко спекти 7 апетитних мафінів, які стануть чудовим доповненням до сніданку, обіду або вечері. Sokany SK-08004 має антипригарне покриття, яке робить її використання практичним та зручним. Вам не потрібно буде використовувати багато олії, а мафіни не прилипнуть до поверхні. Кексниця Sokany SK-08004 проста у використанні. Вам лише потрібно під'єднати її до розетки, змастити олією, налити тісто та закрити кришку. Коли мафіни будуть готові, ви легко зможете їх вийняти з кексниці. Ця модель стане чудовим вибором для тих, хто цінує компактність, зручність та доступність. Sokany SK-08004 допоможе вам насолодитися смачними мафінами на сніданок, обід або вечерю. Характеристики: Тип: кексниця для мафінів Потужність: 1000 Вт Напруга: 220-240 В Частота: 50/60 Гц Колір: стальЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип приладу | Кексніца |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Кількість випечених виробів | 7 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін | 3 міс міс |
| Довжина: | 25 см см |
| Споживана потужність | 1000 Вт Вт |
| Тип прибора | Кексниця |
| Ширина | 19 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519 ₴





