
Контейнер для їжі багаторівневий для заморожування та зберігання продуктів у холодильнику 16.5 см(VS)
1 079 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP50657(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер для їжі багаторівневий для заморожування та зберігання продуктів у холодильнику 16.5 см(VS)
Трехъярусный контейнер для хранения и замораживания продуктов изготовлен из прозрачного пластика. Он разделен на три отдельные секции с отверстиями, благодаря чему можно хорошо просушить фрукты и овощи перед замораживанием, организовать хранение различных продуктов отдельно, и при этом контейнер не будет занимать много места в холодильнике или морозильной камере. Каждая секция имеет прямоугольную форму с закругленными углами. Крышка плотно прилегает к контейнеру, чтобы предотвратить протекание и сохранить свежесть продуктов. Удобная ручка облегчает транспортировку контейнера. Контейнер можно использовать для хранения свежих фруктов, овощей, мяса, рыбы и других продуктов. Детали Материал: пластик Цвет: прозрачный с желтыми ручками Количество ярусов: 3 Особенности: плотные крышки, желтые ручки, желтые ручкиЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Happy Life |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.150 кг г |
| Висота | 16.5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 32 см см |
| Використання в мікрохвильовці | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Да |
| Застосування | Універсальна |
| Тип | Контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в морозильній камері | Да |
| Зберігання в холодильнику | Да |
| Ширина | 21 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 079 ₴




