
Аерофритниця аерогриль 10 літрів безмасляна фритюрниця мультипіч настільна (VS)
8 719 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK10008(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аерофритниця аерогриль 10 літрів безмасляна фритюрниця мультипіч настільна (VS)
Насолоджуйтеся смачними та хрусткими смаженими стравами майже або зовсім без рослинної олії. Аерофритюрниця SOKANY SK-10008 - це можливість обсмажування, гриля, запікання та випікання за допомогою одного пристрою. Смачні страви для всієї родини без використання рослинної олії. У ній можна готувати будь-які види картоплі, починаючи від фрі та закінчуючи по-селянськи, гриби й нагетси, морепродукти, курячі крильця. Також легко зробити будь-який вид шашлику, починаючи від м'ясного і рибного, закінчуючи овочевим. Аерогриль SOKANY SK-10008 пропонує більш здоровий спосіб приготування улюблених смажених страв. Завдяки циркуляції гарячого повітря інгредієнти нагріваються з усіх боків, що дає змогу зберегти їхній натуральний смак і отримати хрустку скоринку. Таймер — це зручний і зрозумілий інтерфейс, який допоможе готувати страви, що потребують часу. Встановіть таймер, коли все буде готово, він сповістить про це за допомогою звукового сигналу, вимкнувши при цьому нагрівання. Повністю регульована температура Завдяки термостату можна регулювати температуру від 80 до 200 градусів, щоб мати можливість готувати нескінченну кількість страв. Переваги: Оснащена двома незалежними зонами приготування Технологія Air Fry - вам потрібно до 75% менше олії для відмінного обсмажування Велика ємність 10 л Налаштування температури і таймер Характеристики: Тип: аерофритюрниця Ємність: 10 літрів (2 по 5 л) Потужність: 2400 Вт (2 по 1200 Вт) Номінальна напруга: 220 В Матеріал корпусу: пластик Керування: сенсорно-механічне Таймер: є Терморегулятор: єЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.32 кг г |
| Висота | 31 см |
| Гарантійний термін | 6 міс міс |
| Індикація режиму роботи | Да |
| Максимальна температура нагрівання | 200°C град. |
| Об'єм | 10 л |
| Підтримка температури | Да |
| Споживана потужність | 2400 Вт Вт |
| Ширина | 35 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 719 ₴





