
Банки для сипучих продуктів набір з 8 шт скляні ємності для зберігання з кришкою та ложкою (VS)
2 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP531FS1034Y(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Банки для сипучих продуктів набір з 8 шт скляні ємності для зберігання з кришкою та ложкою (VS)
Банки виготовлені з високоякісного товстого скла, яке не вбирає запахи та легко миється. Кожна ємність має кришку із силіконовим ущільнювачем, яка надійно закриває горло, перешкоджаючи попаданню всередину вологи та сторонніх запахів. Такі банки відмінно підійдуть для зберігання чаю, солі та цукру, спецій та інших сипких інгредієнтів. Для зручності використання є невелика ложечка, що дозволяє набрати необхідну кількість продукту. У набір входить підставка з нержавіючої сталі на два яруси для зручної організації зберігання та використання ємностей. Характеристики: Тип: банки для сипучих продуктів Кількість: 8 шт Особливості: з ложкою, з підставкоюЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Тип | Набір банок |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см |
| Гарантійний термін | 14 днів міс |
| Довжина: | 7.5 см см |
| Підставка | 37*10*32 см |
| Ширина | 7.5 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 449 ₴



