Міксер планетарний Stand Mixer 1800W 13l планетарний міксер(VS)
Для ваших кулінарних шедеврів Зануртеся у світ кулінарних витворів з міксером Sokany SK-624. Завдяки потужності 1800 Вт та винятковому об'єму 13 літрів, цей планетарний міксер стане вашим незамінним помічником у створенні найрізноманітніших страв. Для кожного шеф-кухаря Sokany SK-624 оснащений різноманітними насадками, що включають гак для тіста, вінчик та лопатку. Це надає вам безліч можливостей для приготування тіста, кремів, соусів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Імпульсний режим | Так |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Захисна кришка на чашу | Так |
| Матеріал чаші | Метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 390 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина мережевого шнура | 1 |
| Об'єм чаші | 13 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Ширина | 210 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴








