Праска Steam Iron 3200W парова праска(VS)
Потужний і надійний Праска Sokany SK-11029 Steam Iron - це потужний і надійний пристрій, який забезпечить вам ефективне і швидке прасування. Завдяки потужності 3200 Вт ця праска швидко нагрівається, даючи вам змогу з легкістю прасувати навіть найскладніші тканини. Паровий удар Функція парового удару допоможе легко видалити складки з вашого одягу, забезпечуючи ідеально рівні та бездоганні результати. Інтегрований резервуар для води з великою місткістю забезпечує тривалий час роботи без перерви на поповнення води. Ергономічний дизайн Праска Sokany SK-11029 має ергономічний дизайн і зручне руків'я, що забезпечує комфортне утримання під час прасування. Завдяки своїй надійності та функціональності ця праска стане незамінним помічником у вашому домашньому або професійному прасуванні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Функція автовідключення | Так |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Споживана потужність | 3200 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Паровий носик | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170 |
| Довжина мережевого шнура | 01.07.2024 00:00:00 |
| Ширина | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 968,65 ₴








