
Супниця з кришкою та ручками на 1 літр керамічна біла бульйонниця Ø 15 см(VS)
659 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP1049(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Супниця з кришкою та ручками на 1 літр керамічна біла бульйонниця Ø 15 см(VS)
Супниця керамічна білого кольору з витонченим золотистим обідком на кришці поєднує в собі класичний дизайн і сучасний стиль, що робить його ідеальним вибором для будь-якого столу. Супниця має зручну форму та оптимальний об'єм 1 літр, що дозволяє комфортно подавати страви для всієї сім'ї чи гостей. Керамічна поверхня легко очищається, що забезпечує простоту у догляді та збереження первісного виду на довгі роки. Основні характеристики керамічної супниці об'єм 1 літр; діаметр 15 см; розмір 18×14.65×8.5 см. Виготовлена з високоякісної кераміки, бульйонниця чудово зберігає тепло ваших улюблених супів та інших гарячих страв. Золотистий обідок на кришці надає виробу розкішного вигляду, підкреслюючи ваш вишуканий смак. Купити керамічну супницю можна з доставкою по всій Україні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Кераміка |
| Наявність ополоника | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота без кришки | 85 |
| Висота з кришкою | 13 |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 150 мм |
| Довжина: | 180 см |
| Об'єм | 1 |
| Ширина | 146 см |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | False |
| Зберігання в холодильнику | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴


