
Електрочайник Water Kettle 2.2 л (VS)
1 609 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK2203(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрочайник Water Kettle 2.2 л (VS)
Місткий і потужний Завдяки електрочайнику Sokany SK-2203 Water Kettle, ваші ритуали чаювання стануть ще приємнішими та зручнішими. З об'ємом 2.2 літра і потужністю 2000 Вт цей чайник швидко й ефективно скип'ятить воду для ваших улюблених напоїв. Зручне користування Інноваційний дизайн з обертанням на 360 градусів дозволяє з легкістю користуватися чайником з будь-якого кута. Це особливо зручно під час заповнення, наливання та очищення, забезпечуючи максимальний комфорт у користуванні. Насолоджуйтесь напоями Спростіть собі життя та отримайте миттєве задоволення від свіжої чашки чаю або кави завдяки надійному та стильному електрочайнику Sokany SK-2203 Water Kettle. Цей пристрій стане невіднятною частиною вашого буденного ритму, додаючи комфорту та насолоди вашим чаюванням.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип | Електрочайник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 165 |
| Глибина | 260 см |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елемента | Прихований нагрівальний елемент |
| Ширина | 165 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 609 ₴





