Баночка для меду 400 мл із кришкою з дерев'яною ложкою подарункова(VS)
Медовниця білого кольору, виготовлена з високоякісної кераміки, стане стильним доповненням будь-якого столу. Місткість 400 мл дозволяє зручно зберігати достатню кількість меду, а керамічна кришка забезпечує надійне закриття і збереження свіжості продукту. Комплектується бамбуковою ложкою, яка додає функціональності та елегантності. Легкий бамбук гармонійно поєднується з білим керамічним корпусом, створюючи вишуканий вигляд. Цей практичний і привабливий аксесуар не тільки забезпечує зручний доступ до меду, а й стане чудовим подарунком для тих, хто цінує якісний посуд і натуральні продукти. Характеристики: Матеріал медовниці: Кераміка Матеріал ложки: Бамбук Розміри: 9*1 6 см Об'єм: 0.4 лЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Застосування | Для меду |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Кераміка |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 6 см |
| Вага | 340 г г |
| Висота | 16 см |
| Гарантійний термін | 14 днів міс |
| Ложечка | Бамбук |
| Матеріал ємності | Кераміка |
| Нижній діаметр | 8 см |
| Об'єм | 400 мл |
| Тип | Медовниця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592,65 ₴




