-19%

Жіночий міський рюкзак сумка трансформер(VS)
1 200 ₴
969 ₴
- В наявності
- Код: 1646(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий міський рюкзак сумка трансформер(VS)
Жіночий рюкзак міський трансформер стиль Луї Вітон білий, сумка-рюкзак для дівчат Характеристики: Матеріал: Турецька екошкіра преміум якості; Фурнітура: метал; Вид: сумка-рюкзак (можна носити як звичайний рюкзак на спині або як сумку на плечі); Дизайн: тиснення логотипу; Усередині перегородка з кишенею на блискавці, яка поділяє внутрішню частину рюкзака на два відділи; Розміри: Висота: 38 см; Ширина: 26 см; Глибина: 12 см;Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 700 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Білий |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴







