-9%

Жіноча лакова міні сумочка з ведмедиком (VS)
980 ₴
888 ₴
- В наявності
- Код: 1645(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча лакова міні сумочка з ведмедиком (VS)
Жіноча лакова міні сумочка з ведмедем, маленька сумка рептилія для дівчат з ведмедиком
Характеристики:
-
Материал: якісна екошкіра;
-
Висота: 20 см;
-
Ширина: 16 см;
-
Глибина: 7 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча лакова міні сумочка з ведмедем, маленька сумка рептилія для дівчат із ведмедиком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴









