Жіночий міні рюкзак сумка трансформер(VS)
Жіночий міні-рюкзак сумка трансформер, сумка-рюкзак маленький прогулянковий Характеристики: ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА РОЗМІРИ, РЮКЗАК НЕБОЛЬШИЙ Матеріал: оксфорд; Вид – рюкзак-сумка; Висота: 20 см; Ширина: 20 см; Глибина: 12 см;Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 12 см |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606,15 ₴










