-21%

Жіночий рюкзак кенгуру прогулянковий(VS)
1 200 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 1653(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий рюкзак кенгуру прогулянковий(VS)
Жіночий рюкзак міський Кенгуру прогулянковий, невеликий рюкзак для дівчат
Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 31 см;
Ширина: 25 см;
Глибина за основою: 14 см;
Лямки регулюються;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок і аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴













