Акумулятор Li-NMC SK Innovation E600 60 Ач 3.65 В(VS)
Характеристики:- Вага: 881г
- Габарити: 300 × 100 × 14 мм
- Ємність: 60.00 А/год
- Типорозмір: пакет
- Тип хімії: NMC 2 00
- Щільність енергії: 247Wh/Kg
- Напруга діапазон: 3.7v (2.7v-4.2v)
- Напруга номінальна: 3.70V
- Напруга мінімальна: 2.70V
- t>0 +60С
- t°c заряду: 0С – +55С
- t°c зберігання: 0С – +25С
- Струм розряду номінальний: 3.0C
- Струм розряду імпульсний: 6.0C
- <>> кумулятор - 1 шт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 881 г |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴



