Акумулятор Li-NMC Farasis IMP14294105P73D 73 Ач 3.65 В(VS)
Характеристики:- Розмір: 295*105*14 мм
- Нормальна напруга: 3,7 В
- Ємність: 73A
- Фактична ємність: 75A
- Внутрішній опір: 0,6 мО
- Миттєвий струм розряду: 5C (365A)
- Вага: близько 950 г
- Температура розряду: -20 ° C ~ + 60 °
- Чудовий робочий життєвий цикл (життєвий цикл: ≥2500 разів)
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 105 мм |
| Вага | 950 г |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴


