Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Користувальницькі характеристики | |
| Випробування та якість: | Високовольтне випробування: AC500V, 1mA, 2 секундиТест на динамічний баланс ротора: ≤3mgВсебічний тест на напрям обертання |
| Внутрішній опір | 44.5 mΩ±5% |
| Всебічний тест на напрямок обертання | Да |
| Висока температура | зберігання за 60 °C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин за кімнатної температури |
| Високовольтне випробування | AC500V, 1mA, 2 секунди |
| Діапазон робочих напруг | 4-6S (3.7-4.2V/S) |
| Електричні характеристики: | Напруга холостого ходу: 10VСтрум: 1±0.2AШвидкість обертання: 8550~9450 RPM (900KV)Внутрішній опір: 44.5 mΩ±5% |
| Максимальна потужність | 794 Вт Вт |
| Мoдель | 01.04.2812 00:00:00 |
| Назва продукту | Електродвигун 2812-04 |
| Напруга холостого ходу | 10V В |
| Низька температура | зберігання за -20 °C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин за кімнатної температури |
| Робоча температура | від -20 °C до +60 °C |
| Швидкість обертання | 8550~9450 RPM (900KV) |
| Температурні випробування: | Висока температура: зберігання при 60°C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин при кімнатній температуріНизька температура: зберігання при -20°C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин при кімнатній температурі |
| Тест на динамічний баланс ротора | ≤3mg |
| Ток | 1±0.2A |
| Умови зберігання | Зберігайте в сухому, вентильованому місці без агресивних речовин і вологи від -20 °C до +60 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 057,05 ₴




