Лаковий шкіряний жіночий клатч гаманець рептилія люкс якість в коробці
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра преміум якості;
Тиснення логотипу;
Довжина: 18,5 см;
Висота: 9,5 см;
Товщина: 3 см;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Довжина | 185 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Лаковий шкіряний жіночий клатч-шум рептилія люкс якість у коробці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴






