
Модна жіноча бананка стиль Guess, сумка-бананка для дівчат Гесс
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної еко шкіри, досить містка та практична.
Характеристики
Матеріал: якісна турецька екошкіра;
Ремінець з екошкіри;
Довжина: 24 см;
Висота: 16 см;
Глибина: 4 см;
Металева фурнітура;
< Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам по телефону або пишіть на Viber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте на наш сайт < /p> Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈



| Основні | |
|---|---|
| Висота | 16 см |
| Довжина | 24 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип призначення | Модна жіноча бананка-стиль Guess, сумка-бананка для дівчат Гесс |
| Тип сумки | Бананка |
| Візерунки та принти | Геометричний візерунок |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 629 ₴










