Чоловічий наручний механічний годинник Winner металевий сталевий Віннер

Характеристики
Корпус та браслет: нержавіючий метал;
Механізм: Механіка (з автопідзаводом);
Діаметр циферблата: 4,6 см;
Висота циферблату 1.5 см;
Максимальний обхват руки: 21 см (можна без проблем укоротити до меншого розміру);< /span>
Ширина браслета: 2,4 см;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новий Поштою, Укрпоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір чоловічих та жіночих аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Римські та арабські цифри |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 43 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴








