
Чоловіча шкіряна сумка для речей, для залу чорний(VS)
3 200 ₴
2 699 ₴
- В наявності
- Код: 1652(VS)
Чоловіча шкіряна сумка міська для речей, для залу
Характеристики:< /strong>
Матеріал: натуральна шкіра;
Довжина: 42 см;
Ширина на основі: 13 см;
Висота: 25 см;
Плечовий ремінь в комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка< /p> Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 2 699 ₴








