-18%

Жіноча сумка з тисненням чорна рептилія з натуральної замші (VS)
1 400 ₴
1 149 ₴
- В наявності
- Код: 1723(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Матеріал: натуральна замша + екошкіра преміум якості (тримає форму);
Довжина: 32 см;
Ширина на основі: 10 см;
Висота: 28 см;
Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить в комплект;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Замшева жіноча сумка з тисненням рептилія чорна. Сумочка з натуральної замші |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴









