-16%

Чоловіча сумка барсетка 2 в 1, клатч із натуральної шкіри чорний (VS)
1 900 ₴
1 599 ₴
- В наявності
- Код: 1728С(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча шкіряна сумка барсетка 2 в 1, клатч з натуральної шкіри чоловічий чорний
Характеристики:
Матеріал: бичача шкіра;
Сумка-клатч (є ремінець на плече, а також ремінець на руку);
Висота: 17 см;
Довжина: 27 см; style="text-align:center">Товщина: 6 см;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка барсетка 2 в 1, клатч із натуральної шкіри чоловічий чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴









