
Маленький рюкзак дитячий сумка Міккі Маус з вушками. Міні рюкзачок сумка для дитини 2 в 1 Сірий(VS)
600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 571С(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Маленький дитячий рюкзак сумочка Міккі Маус з вушками
Характеристики:
-
-
-
Глибина: 10 см;
-
Ширина: 18 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 21 см |
| Глибина | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




