-26%

Жіноча велика сумка Рептилія Темно-коричневий(VS)
1 550 ₴
1 149 ₴
- В наявності
- Код: 1000ТК(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча велика сумка Рептилія
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна турецька рельєфна екошкіра в стилі рептилії;
-
Плечовий ремінь li>
-
Максимальна довжина плечового ременя: 120 см;
-
Висота: 29 см;
-
Довжина: 26 см;
-
Ширина основи: 11 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴









