
Чоловічий шкіряний клатч гаманець на блискавці, натуральна шкіра портмоне Світло-коричневий(VS)
1 300 ₴
1 119 ₴
- В наявності
- Код: 1354СК(VS)
Чоловічий шкіряний клатч гаманець на блискавці портмоне натуральна шкіра(VS)

Чоловічий шкіряний клатч гаманець на блискавці портмоне натуральна шкіра(VS)

Чоловічий шкіряний клатч гаманець на блискавці, портмоне натуральна шкіра Характеристики: Матеріал: шкіра; Металева фурнітура; Висота: 21 см; Ширина: 12 см; Товщина: 3 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 180 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Довжина | 210 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний клатч-шум на блискавці, портмоне натуральна шкіра |
- Ціна: 1 119 ₴

