-16%

Жіночий гаманець клатч на блискавці Леопард(VS)
450 ₴
379 ₴
- В наявності
- Код: 1688(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий гаманець клатч на блискавці Леопард
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Довжина: 19 см;
Ширина: 10 см;
Товщина: 3 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий гаманець клатч на блискавці Леопард |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴









